Güncel Haberler:

Swatch Skin ile Harekete Geç #YOURMOVE

01.12.2017


SKIN koleksiyonun yılın ilk aylarındaki başarılı tanıtımının ardından, Swatch, şimdi de kadın ve erkekler için iki kasa boyutu ile dokuz yeni modeli sunuyor. Bu ince tasarımlar, SKIN’in yenilikçi, özel iki ton dalga desenli çift enjeksiyon kasası ile sade ve kolay giyilen zarifliğe ulaşıyor. Kendine özgü stili ile tanınan SKIN üç elementi modanın ön sıralarında bir araya getiriyor: hafiflik, özgürlük ve kendini ifade.


Her bir SKIN saati, göz alıcı dalga özelliğini, mücevher kesim tepe noktası tasarımı ve içerikli kadran özellikleri kadar iyi vurguluyor. Bu çok yönlü koleksiyon, neredeyse ağırlıksız tasarımıyla takana özgürlük hissi ve hareket etme ilhamı veren regular ve büyük kadran seçeneklerine sahiptir. #YOURMOVE Hareket hissi SKIN’in her bir tasarım detayını kapsıyor.
Hayallerden, fikirlerden ve fırsatlardan ilham olan #YOURMOVE, bir dönüşüm hikayesi. Hayatın esas anlarında, insanların duyguyu kucakladıkları, değişim yarattıkları ve bilinmeyenle dans ettikleri bir özgürlük masalı. SKIN ile, kendini ifade baş tacı oluyor - güven ile bağlanmanın ve hayatı kendi kurallarına göre yaşamanın gücünü keşfet.