Güncel Haberler:

2017’nin Sonbahar Trendleri

01.09.2017


O en sevdiğimiz, uslu, sakin ve huzurlu mevsim geldi; sonbahar! Havaların etkisiyle modaya sonbahar yavaş yavaş gelmeye başlarken, sizler için bu sonbaharın trendlerini derledik. Bu sonbahar ve tabii ki kışın renk trendleri hem canlı hem pastel tonlar içerirken, ben buradayım diyen kırmızı, büyük yer sahibi olacak. Bakın sizin için hangi trendleri derledik!


1- Beller Ortaya!Belinizi vurgulayan feminen kıyafetler bu sezonun ilk trendlerinden olarak karşımıza çıkıyor. Geçen sezonun büyük beden modası bu sene rafa kalkıyor.


2- Kırmızı
Geçen sezonun trendi pembe, bu sene yerini kırmızıya bırakıyor. Hatta bazı ünlü markalar koleksiyonlarında sadece kırmızı rengi kullandılar. Her zaman çok sevdiğimiz kırmızı bu sezon her yerde olacak.


3- Şeffaf MalzemeAyakkabı ve çantalarda boy gösterdikten sonra kullanıcıdan tam not alan plastik malzeme, bu sene kendini kabanlarda, yağmurluklarda oldukça fazla gösterecek.


4- Ofis Tarzı Sokağa!90'lardan gelen vatkalı blazerlar, takım pantolonlar, döpiyesler, kalem etekler bu sezon sadece ofislerde kalmayacak, sokak stilinde de hanımların gözdesi olacak.


5- Denim Üstü Denim
Bu sene üst üste giyim tarzı yeniden sahneye çıkıyor ve jeanlar, jeanlerle kombinleniyor.


6- ŞapkalarHayal gücünün ötesine geçmeyi başaran tasarım şapkalar her ne kadar podyum modasıyla sınırlı kalsa da bu yıl sokak stilinde oldukça fazla şapka göreceğiz.


7- Fitilli Kadife Kumaş
70'lerin popüler kumaşı fitilli kadife bu sezon pantolon takımlarda, döpiyeslerde ve etek-ceket takımlarında yoğum olarak kullanılacak. Hatta kumaşın aksesuarlara ve şapkalara da kayması bekleniyor.


8- Uzay ModasıGeçmiş yıllarda kalmış olan uzay tarzı modası bu sezon yeniden raflarda yerini alıyor. Gümüş griler, pleksiler, plastik kumaşlar bu sezon yeniden kıyafetlerimize dönüyor.


9- Botlarda TaşlarBu sezonun botları oldukça taşlı, parlak ve bolca simli olacak. Kısa topuklar ve kesik burunlar botlarda tercih edilecek tarzlardan olacak.


10- PeluşlarAsla gerçek kürk kullanılmaması gerektiğini daha önceki içeriklerimizde de bol bol söylemiştik. Bu senenin modası da zaten ondan daha yumuşak ve renkli, capcanlı peluşlar! Peluşlar bu sezonun trendlerinden. Sıcak renkleriyle içimizi, dolgun kumaşlarıyla ise tenimizi ısıtmaya geliyorlar.