Güncel Haberler:

Ada Sahillerinde Bekliyoruz: Ada Stili

01.08.2018


Adalara tatile, gezmeye, dinlenmeye gidecek okurlarımız bu ayın şanslısı sizlersiniz. Zira adaların atmosferini yaşayacak, o güzel sokaklardan geçecek ve sonsuz huzuru tadacaksınız. İstanbulluların sık sık ziyaret ettiği adalarımız zamanın en güzel tatil rotalarından biri. Adalar tarzını sizlere geçirebilecek birkaç önerimiz var!


Bohem Günler
Bohem stil biliyorsunuz ki tüm mekânlara uyum sağlayabiliyor. Bu stili benimsemiş tüm kadınlar için oldukça rahat ve adaya uygun bir görünüm elde etmek mümkün. Ada atmosferine en çok yakışacak stillerden biri olduğunu söylemek yalan olmaz!


Spor Ayakkabılı Elbise
Elbiseleri babetler ve sandaletlerle tercih etmek aklınıza daha çok yatsa da spor ayakkabılar ile tercih edeceğiniz uçuş uçuş elbiseler size büyük rahatlık sunacak. Tüm gün yürüyüp adanın çeşitli yerlerini keşfettikten sonra, bu kombin için kendinize teşekkür edeceksiniz.


Ekstra Bol Jeanler
Jean pantolonları mom jean ya da boyfriend jean olarak tercih etmek hiç kuşkusuz adanın rahat ve sakin ortamına oldukça uyum sağlayacaktır. Jeanları bir küçük tişörtlerle ya da beyaz keten gömleklerle tamamlamak ada için doğru bir tercih olacaktır. Peki ada için özel olarak aldığınız çiçekli taç? <3


Basic Kombinler
Ada hayatı tam bir rahatlık ve huzur vadediyor. Bu bakımdan kombinlerinizin de oldukça rahat ve sakin parçalardan oluşması adaya oldukça uygun bir görünüm oluşturacaktır. Basic tişörtler ve şortlar ile de şık olmayı başarabilirsiniz. Boynunuza, kolunuza hatta bacağınıza bağlayacağınız bir fular ile anında farkınızı ortaya koymanız mümkün!


Asker Yeşili ve Beyaz
Bu iki rengi bir arada kullandığınızda hem ışıldayacak hem de kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Hangi parçada hangi rengi kullandığınızın önemi olmaksızın ada günlerinde yanınızdan eksik etmemeniz gereken renk tabii ki beyaz! Asker yeşili ya da yağ yeşili gibi zengin tonlarla kombinlendiğinde görenleri büyülüyor diyebiliriz!