Güncel Haberler:

Bahar Kombinleri

19.04.2017“Bahar geldiğinde mi ben böyle olurum?

Yoksa böyle olduğumda mı gelir bahar?”


En sevdiğimiz havalar, güneşli günler geldi! Bahar gelir gelmez herkesin aklına ilk gelen açık hava aktiviteleri olurken, bu aktiviteler boyunca tabii ki tarzımızdan asla ödün vermiyoruz! Güneşin, doğanın rengine, havanın temizliğine vurulup, kendimizi sokaklarda, yeşil alanlarda, parklarda buluyoruz. Yılın bu en güzel mevsiminde dışarda olmayı seven okurlarımız için birkaç güzel kombin hazırladık. Sizin için dört mekan seçtik, herkesin favorisi olabileceğini düşündüğümüz bu mekanlar için bakın hangi kıyafetleri önerdik…


1-PiknikÇimlerde oturup tıka basa doyacağınız, çocuklar gibi hoplayıp zıplayacağınız, neşeli mi neşeli bir gün! Hayali bile içinizi ısıtmaya yetti değil mi? Vee işte geliyor; pikniğin en tarz kadını kombini! :)


Tavsiye: Bahar geldi diye hemen açık renklere saldırmıyoruz, özellikle pantolonda açık renk kullanmanız çimlere otururken problem yaratacaktır.


2-Deniz HavasıHenüz denize giremediğimiz, girmek için gün saydığımız masmavi denizlere çok yaklaştığımız bu günlerde, deniz havası almak enfes bir fikir olacak! Hemen en yakın arkadaşınızı, sevgilinizi, annenizi kapın; deniz kıyısındaki mekanlarda en tarz biz olacağız!


Tavsiye: Deniz kenarında mavi, beyaz ve çapa konseptli giyinmek tarihe karıştı. İlk aklınıza gelen kombini hemen uygulamayın. :)


3-Roof Barİzmir’de en sevilen yerlerden olmayı başaran mekanlar arasında şüphesiz otellerin “Roof Bar”ları ilk sıralarda yer alır. Muhteşem manzara eşliğinde içkinizi yudumlayacak ve tüm gözleri üzerinize toplayacaksınız. Önerimiz şık bir bahar kadını olmanızdan yana. Aksesuar, elbise, pantolon hatta saçlarınız, hiç farketmez, çiçeklenmeyi ihmal etmeyin!


4-Çay BahçesiKaldı mı öyle güzel aile bahçeleri derken, İnciraltı’na, Sahilevleri’ne doğru ilerlediğinizde onlarla bolca karşılacaksınız. Deniz kıyısında yer almaları da cabası! Bu mekanlarda son derece huzur dolu, sakin hisedecek, deşarj olmuş bir şekilde eve döneceksiniz. Peki değerli okuyucularımız çay bahçesinde de tarzını konuşturacak mı? Elbette!


Hazırlayan: Damla KILINÇ