Güncel Haberler:

Birgül Göralcan

01.02.2019


Sevgililer Günü’ne Özel  
AŞIK KUŞLAR KOLEKSİYONU 

Sevdiğine en şık en zarif ve en anlamlı hediye arayanlar ya da ne alacağına bir türlü karar veremeyenler tasarımcı Birgül Göralcan’ın el yapımı Aşık Kuşlar adlı takı koleksiyonundan zarif bir kolye, yüzük veya bir çift küpe tercih edebilirler. Koleksiyonun tamam el yapımı olarak tasarlanmış olup, özel siparişle altın olarak da üretilebiliyor.


Birgül Göralcan’dan  Aşkın Simgesi Güle Farklı Bir Dokunuş

Haute Couture Moda ve el yapımı mücevher tasarımcısı Birgül Göralcan, şehirli ve çalışan kadın için hazırladığı güllü kıyafet ve takı koleksiyonu ile dikkat çekiyor. 


Birgül Göralcan, bu Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı gül desenli şifon etek, yine gül desenli fularlı ipek gömlek ve fırfırlı bluz alternatiflerinin yanı sıra bir resim tuvali izlenimi veren tamamen el boyaması deri etek seçenekleriyle göz dolduruyor. Birgül Göralcan, aşkın simgesi gülü el yapımı mücevherlerinde de büyük bir ustalıkla yorumlayarak özel Gül Koleksiyonu’nu üretti. Tamamı el yapımı olarak tasarlanmış Gül koleksiyonundaki gümüş modeller, özel siparişle altın ve pırlantalı olarak da üretilebiliyor.