Güncel Haberler:

Bu Yazın Çanta Modası

07.06.2017


Hiç şüphesiz tüm kadınların zayıf noktası diyebileceğimiz çantalar, bir kadının en önemli aksesuarları. Çantasız gezemeyen, büyük çantadan vazgeçemeyip küçük çantalara bayılan, her gün değiştiren, bir haftadan önce değiştirmeyen, seven sevmeyen tüm okurlarımız için bu yazın çanta modasını derledik! Bakın bu yaz hangi çanta modellerinin peşinde koşacağız!


1-Yuvarlak Saplar

Bileklik sap olarak da adlandırılan bu çantalar, küçük büyük, desenli, allı, pullu kısace her şekilde karşımıza çıkacak. Retro baskılarla süslendiğinde sokak stili için muhteşem bir tercih olacak!
2-Küçük Çantalar


Cüzdan boyutundan bile küçük olarak görebileceğimiz mini mini çantalar bu yaz çok kullanılacak. Renk renk çiçekli baskılar, zincir-metal detaylar küçük çantaların göz doldurmasını sağlayacak.

3-Çiçek Baskılar


Her boy, her çeşit çantada bu yıl çiçek baskıları sıkça görmek mümkün. Tarzından ödün vermeden yalnızca logosuyla çantalarını desenlendiren birçok marka bile bu yaz çantalarını çiçeklendirdi.4-Büzgülü (Hobo) Çantalar


Torba şeklinde tasarlanan, ağız kısmından büzülerek kapatılan büzgülü, nam-ı diğer hobo çantalar bu yılın diğer trendleri olan metal aksesuarlar ve parlak renklerle birleştiğinde son derece vurucu olacak!


5-Zincir Saplar


Zincirli çantaları bu zamanlara kadar hep gece çantası olarak bildik. Artık gecesi, gündüzü yok! Her model çantaya, özellikle küçük çantalara, uygulanabilen zincir saplar her türlü kalınlıkta ve dizilimde üretiliyor. Oldukça şık bir görünüm verdiğini söylemeden geçmeyelim.


6-Işıl Işıl Çantalar


Metalik renge boğulduğumuz bir kışı geride bıraktığımızı düşünürken, bu yazın trend rengi olarak yine karşımızdalar. Üstelik bu kez sadece gümüşler, altınlar, bronzlar değil; metalik sarılar, pembeler ve morlar, kısaca tüm renkler parlayacak!7-Püsküller

Upuzun, rengarenk püsküller bu yaz her yerde boy gösterecek. Çantalarda metal aksesuarlarla birlikte kullanılan püsküller punk görünümüyle oldukça yüksek bir piyasa yapıyor!


8-Tasarım Saplar

Kalın, son tasarım harikası çanta sapları yine bu yılın favorileri arasında. Her çeşit, her renk ve her tarz bulabileceğiniz bu çanta sapları (elbette çantalarla beraber) her yerde olacak!