Güncel Haberler:

Büyülü Sahne'den “Ömürsün Doktor”, Muhteşem Bir Kadroyla Seyirci Karşısında

01.02.2018“Ömürsün Doktor”da Çehov, yaşadıklarını ve öykülerini büyük bir samimiyetle seyircisiyle paylaşıyor ve Çehov’un renkli karakterleri eşliğinde son derece sıcak bir komedi şöleni sunuluyor. Yapımcılığını Sercan Şahinkaya’nın üstlendiği, Kubilay Zerener’in de yönetmen koltuğunda oturduğu oyunda birçok başarılı oyuncu Çehov’un karakterlerine hayat veriyor.
Bu sürpriz prodüksiyonda, tiyatro ve televizyon dünyasının seçkin isimleri bir araya geldi. Yıllarca “Laf Lafı Açıyor” programıyla fırtına gibi esen televizyon yıldızı, birbirinden önemli tiyatro oyunlarının, dizi ve sinema filmlerinin usta oyuncusu CEM ÖZER; “Yılan Hikâyesi” dizisindeki Komiser Başak rolüyle unutulmazlar arasına giren başarılı ve güzel oyuncu BETÜL ŞAHİN; “İzmir Çetesi”, “Galip Derviş” ve “Kardeş Payı” gibi birçok dizi ve sinema filminde rol alan, en son Müfit Can Saçıntı’nın “Yaşamak Güzel Şey” adlı filmiyle dikkat çeken, tiyatronun güçlü kadın oyuncularından FULDEN AKYÜREK; “Türkiye’nin Yıldızları” yarışmasıyla çıkış yapan, “Arka Sokaklar”, “Gümüş”, “Güllerin Savaşı”, “Küçük Ağa” gibi önemli dizilerin ve sinema filmlerinin yakışıklı ve başarılı oyuncusu SOYDAN SOYDAŞ; “Akasya Durağı”nın Laz çaycısı Ali Kemal karakteriyle unutulmaz komedi oyuncuları arasına giren ATEŞ FATİH UÇAN; yıllar boyu “Arka Sıradakiler” dizisindeki İbo karakteriyle büyük sevgi kazanan FIRAT ÇÖLOĞLU ve tiyatronun parlayan yıldızları arasına giren DOĞAN BEKDOĞDU; Çehov’un kahkaha dolu öykülerine hayat veriyorlar.
Anton Çehov Türk seyircisine hiç bu kadar yakınlaşmamış, öyküleri hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı... Böylesine güçlü bir ekiple canlanan öyküler, seyirciyi hem kahkahaya boğuyor hem de farklı duygulara sürüklüyorlar.