Güncel Haberler:

Garanti Caz Yeşili, Aralık’ta 2 Yeni Konserle Devam Ediyor…

01.12.2017


Müziğe verdiği destekte 20. yıla ulaşan “Garanti Caz Yeşili” konserleri, Aralık ayında da müziğin dikkat çeken isimlerinin performanslarıyla devam ediyor.


YAZZ AHMED

15 ARALIK 2017 / SALON İKSV

Yarı Bahreynli yarı İngiliz olan etnik caz müzisyeni, trompet sanatçısı Yazz Ahmed, müzikseverlerle İstanbul’da buluşuyor. Jazzwise ve Time Out tarafından yükselen bir yıldız olarak tanımlanan müzisyen, 2011’de yayımladığı ilk albümünün ardından hem solo müzisyen hem de besteci olarak İngiliz caz sahnesinin dikkat çeken isimlerinden biri haline geldi. Yazz Ahmed, sarhoş edici ve önünde şapka çıkarttıran saykedelik Arabik caz müziğinin sevilen parçalarıyla Salon İKSV’de sahne alıyor.

Etkinlik Saati: 21.30

SLEEP PARTY PEOPLE

16 ARALIK 2017 / SALON İKSV
Danimarkalı müzisyen Brian Batz’ın projesi olarak başlayan dream-pop grubu Sleep Party People ilk albümünü 2010’da yayımladı. Sahneye tavşan maskeleriyle çıkan ekip 2014’te dinleyicilerle buluşan albümleri ‘Floating’in ardından birkaç kez Salon İKSV’de müzikseverlerle buluştu. Yeni albümü ‘Lingering’den yepyeni şarkılarının yanı sıra eski hitlerini de seslendirecek grup rüyaların fon müziğini çalmak üzere İstanbul’a geliyor.

Etkinlik Saati: 22:30