Güncel Haberler:

Kırmızı ve Beyazın Muhteşem Uyumu

01.10.2017


29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun! Cumhuriyetimizin 94. yılında aynı sevgi ve gururla, Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yoldan, gösterdiği hedefe durmadan yürüyoruz. Bayrağımızın renklerini her zaman gururla taşımak isteyen kadınlarımıza özel, kırmızı ve beyaz kombinler yaptık. İki rengin kıyafetlerdeki muhteşem uyumuna sizler de bayılcaksınız...


1- Ofis Şıklığı



Ofislerde her zaman klasik bir görünüm seçilirken çoğunlukla koyu renkler tercih ediliyor. Ancak sezonun da moda rengi olan kırmızı, ofislere de oldukça yakışacak ve koyu sıkıcı ofislere renk getirecek!


2- Alışveriş Günü



Alışveriş günlerinde tercih ettiğimiz rahat kıyafetlerden ziyade, alışveriş günlerinde de şıklığından ödün vermek istemeyenler için kırmızı beyaz, hem spor hem şık bir kombin hazırladık.


3- Partilerden Partilere



Gece gezmelerini seviyor, arkadaşlarınızla eğlenirken şıklığınızla dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız bu kombin tam size göre! Hem rahatça dans edebilecek, hem de gece boyu şık görüneceksiniz.


4- Sinema Günü



Sinemaya giderken ne olsa giyilir demeyin! Işıklar açıldığında o şıklığıyla göz kamaştıran kadın siz olabilirsiniz! Hem rahat edecek, hem kırmızı ile çarpıcı görünecek hem de beyazın temizliğiyle hafif hissedeceksiniz.


5- Bir Kahve?



Arkadaşlarınızla çok tatlı bir kafede bir kahve içmek ve biraz dedikodu yapmak için sözleştiniz ancak ne giyeceğinizi bilmiyorsunuz. Kombinimiz gününüze güneş gibi doğacak!