Güncel Haberler:

Mart Ayında Tiyatroyla Dolu Günler!

16.03.2017

27 Mart Dünya Tiyatro Günü'nü içinde bulundurması sebebiyle, Mart ayının ayrı bir önemi vardır tiyatro için... Biz de sizler için Mart ayına özel, sadece İzmir Tiyatroları'nın oyunlarından oluşan bir program hazırladık. Oyunlar sayesinde güzel vakit geçireceğinize eminiz, haftanın her gününü tiyatroyla doldurmak elinizde! İzmir'de tiyatronun gün geçtikçe daha da gelişip, büyümesi dileklerimizle... 

Tiyatroyla dolu bir Mart ayı sizinle olsun, Dünya Tiyatro Günü kutlu olsun!

1-7 MART

1 MART ÇARŞAMBA

20.00 Tarla Kuşuydu, Juliet - Sahne Tozu Tiyatrosu (Sahne Tozu Tiyatrosu Fehmi İşgören Sahnesi)

20.00 Ziyaret - Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu (Uğur Mumcu Kültür Merkezi) 20.30 Medea Belleği - Vol: 5 (Karşı Sanat Merkezi)

2 MART PERŞEMBE

20.00 Hadi Öldürsene Canikom - Ödemiş Umut Tiyatrosu (Karşı Sanat Merkezi)

3 MART CUMA

20.00 İkinin Biri - Sahne Tozu Tiyatrosu (Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi)

20.00 Ziyaret - Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu (Uğur Mumcu Kültür Merkezi) 

4 MART CUMARTESİ

15.00 Şahane Düğün - İzmir Devlet Tiyatrosu (DT Konak Sahnesi)

20.00 Şahane Düğün - İzmir Devlet Tiyatrosu (DT Konak Sahnesi)

20.00 İkinin Biri - Sahne Tozu Tiyatrosu (Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi)

20.00 Ziyaret - Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu (Uğur Mumcu Kültür Merkezi) 

20.00 Arapsaçı – Karşıyaka Belediye Tiyatrosu (Ziya Gökalp Kültür Merkezi)

20.30 Aşka Dair Mutsuz Perşembe Hikayeleri - Tiyatro Salt (Tiyatro Salt)

5 MART PAZAR

14.00 İkinin Biri - Sahne Tozu Tiyatrosu (Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi)

7 MART SALI

20.00 Ermişler ya da Günahkarlar - İzmir Devlet Tiyatrosu (DT Konak Sahnesi) 20.30 Victoria Hikayeleri - Bazı Şeyler Tiyatrosu (Sardunya Bar)

8-15 MART

8 MART ÇARŞAMBA

20.00 Ermişler ya da Günahkarlar - İzmir Devlet Tiyatrosu (DT Konak Sahnesi)

20.00 Tarla Kuşuydu, Juliet - Sahne Tozu Tiyatrosu (Sahne Tozu Tiyatrosu Fehmi İşgören Sahnesi)

20.00 Metot - Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu (Uğur Mumcu Kültür Merkezi) 

20.30 Düğün Şarkısı – Toprak Sahne Tiyatrosu (Urla Toprak Sahne)

9 MART PERŞEMBE

20.00 Ermişler ya da Günahkarlar - İzmir Devlet Tiyatrosu (DT Konak Sahnesi)

10 MART CUMA

20.00 Ermişler ya da Günahkarlar - İzmir Devlet Tiyatrosu (DT Konak Sahnesi)

20.00 Evet İstiyorum - İzmir Devlet Tiyatrosu (DT Urla AKM Sahnesi)

20.00 İkinin Biri - Sahne Tozu Tiyatrosu (Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi)

20.00 Metot - Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu (Uğur Mumcu Kültür Merkezi) 

11 MART CUMARTESİ

15.00 Ermişler ya da Günahkarlar - İzmir Devlet Tiyatrosu (DT Konak Sahnesi)

20.00 Ermişler ya da Günahkarlar - İzmir Devlet Tiyatrosu (DT Konak Sahnesi)

20.00 İkinin Biri - Sahne Tozu Tiyatrosu (Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi)

20.00 Metot - Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu (Uğur Mumcu Kültür Merkezi) 

20.30 Töre – Günce Sanat (Karşı Sanat Merkezi)

12 MART PAZAR

14.00 İkinin Biri - Sahne Tozu Tiyatrosu (Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi)

14 MART SALI

20.00 Oyunlarla Yaşayanlar - İzmir Devlet Tiyatrosu (DT Konak Sahnesi)

20.30 Victoria Hikayeleri - Bazı Şeyler Tiyatrosu (Sardunya Bar)

15 MART ÇARŞAMBA

20.00 Oyunlarla Yaşayanlar - İzmir Devlet Tiyatrosu (DT Konak Sahnesi)

20.00 Tarla Kuşuydu, Juliet - Sahne Tozu Tiyatrosu (Sahne Tozu Tiyatrosu Fehmi İşgören Sahnesi)

20.00 Ziyaret - Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu (Uğur Mumcu Kültür Merkezi)

16-23 MART

16 MART PERŞEMBE

20.00 Shakespeare Öldü, Aş Bunları – Tiyatro 4 (Atölye Açıkkapı)

20.00 Oyunlarla Yaşayanlar - İzmir Devlet Tiyatrosu (DT Konak Sahnesi)

17 MART CUMA

20.00 Oyunlarla Yaşayanlar - İzmir Devlet Tiyatrosu (DT Konak Sahnesi)

20.00 İkinin Biri - Sahne Tozu Tiyatrosu (Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi)

20.00 Ziyaret - Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu (Uğur Mumcu Kültür Merkezi) 

20.00 Shakespeare Öldü, Aş Bunları – Tiyatro 4 (Açık Stüdyo)

20.00 Domuz Ahırı – Do Dram Oyuncuları (Ziya Gökalp Kültür Merkezi)

18 MART CUMARTESİ

15.00 Oyunlarla Yaşayanlar - İzmir Devlet Tiyatrosu (DT Konak Sahnesi)

20.00 Oyunlarla Yaşayanlar - İzmir Devlet Tiyatrosu (DT Konak Sahnesi)

20.00 İkinin Biri - Sahne Tozu Tiyatrosu (Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi)

20.00 Ziyaret - Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu (Uğur Mumcu Kültür Merkezi) 

20.30 Salaklar Sofrası – Günce Sanat (Karşı Sanat Merkezi)

19 MART PAZAR

14.00 İkinin Biri - Sahne Tozu Tiyatrosu (Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi)

21 MART SALI

20.00 Gölge Ustası - İzmir Devlet Tiyatrosu (DT Konak Sahnesi)

20.30 Victoria Hikayeleri - Bazı Şeyler Tiyatrosu (Sardunya Bar)

22 MART ÇARŞAMBA

20.00 Gölge Ustası - İzmir Devlet Tiyatrosu (DT Konak Sahnesi)

20.00 Tarla Kuşuydu, Juliet - Sahne Tozu Tiyatrosu (Sahne Tozu Tiyatrosu Fehmi İşgören Sahnesi)

20.00 Metot - Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu (Uğur Mumcu Kültür Merkezi) 

23 MART PERŞEMBE

20.00 Gölge Ustası - İzmir Devlet Tiyatrosu (DT Konak Sahnesi)

24-31 MART

24 MART CUMA

20.00 Gölge Ustası - İzmir Devlet Tiyatrosu (DT Konak Sahnesi)

20.00 Evet İstiyorum - İzmir Devlet Tiyatrosu (DT Urla AKM Sahnesi)

20.00 İkinin Biri - Sahne Tozu Tiyatrosu (Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi)

20.00 Metot - Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu (Uğur Mumcu Kültür Merkezi) 

20.30 Bir Azizlik Köy – Toprak Sahne Tiyatrosu (Urla Toprak Sahne)

25 MART CUMARTESİ

20.00 Gölge Ustası - İzmir Devlet Tiyatrosu (DT Konak Sahnesi)

20.00 Gölge Ustası - İzmir Devlet Tiyatrosu (DT Konak Sahnesi)

20.00 İkinin Biri - Sahne Tozu Tiyatrosu (Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi)

20.00 Metot - Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu (Uğur Mumcu Kültür Merkezi) 

20.00 Ben Ruhi Bey Nasılım – Tiyatro Terminal ( Karşı Sanat Merkezi)

26 MART PAZAR

14.00 İkinin Biri - Sahne Tozu Tiyatrosu (Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi)

20.00 Şeyh Bedrettin Destanı – Ortak Sahne (Karşı Sanat Merkezi)

27 MART PAZARTESİ

20.00 Savaş Baba - Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu (Uğur Mumcu Kültür Merkezi) 

28 MART SALI

20.00 Yanık - İzmir Devlet Tiyatrosu (DT Konak Sahnesi)

20.30 Victoria Hikayeleri - Bazı Şeyler Tiyatrosu (Sardunya Bar)

29 MART ÇARŞAMBA

20.00 Yanık - İzmir Devlet Tiyatrosu (DT Konak Sahnesi)

20.00 Tarla Kuşuydu, Juliet - Sahne Tozu Tiyatrosu (Sahne Tozu Tiyatrosu Fehmi İşgören Sahnesi)

20.00 Ziyaret - Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu (Uğur Mumcu Kültür Merkezi)

30 MART PERŞEMBE

20.00 Yanık - İzmir Devlet Tiyatrosu (DT Konak Sahnesi)

31 MART CUMA

20.00 Yanık - İzmir Devlet Tiyatrosu (DT Konak Sahnesi)

20.00 Savaş Baba - Sahne Tozu Tiyatrosu (Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi)

20.00 Bir Anarşistin Kaza Sonucu Ölümü - Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu (Uğur Mumcu Kültür Merkezi)