Güncel Haberler:

Şevval Sam ''Müzeyyen'' ile İzmirlilerin Gönlünü Fethedecek

01.03.2018Kerki Production ve Solfej Organizasyon tarafından düzenlenen ve Şevval Sam’ın sahnelediği “Müzeyyen” müzikali Türkiye’yi gezmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aydan bu yana gösterimde olan ve büyük beğeni toplayan müzikal 24 Mart Cumartesi günü İzmir Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde izleyicisiyle buluşacak.
Türk müziğinin en büyük seslerinden Müzeyyen Senar’ın iz bırakan şarkılarını Şevval Sam’ın yorumladığı Müzeyyen müzikali 24 Mart Cumartesi saat 21.00’da İzmirliler ile buluşuyor. Müzeyyen Senar’ın hayatından önemli kesitlerin müzikle harmanlandığı tek kişilik müzikal gösteri izleyenleri hayran bırakıyor.
“Müzeyyen” müzikalinin metni önemli edebiyatçılarımızdan Figen Şakacı’nın; rejisi ise müzikal tiyatronun deneyimli yönetmenlerinden Engin Alkan’ın imzasını taşıyor. Müzeyyen projesinde Şevval Sam’a daha önce Müzeyyen Senar ile birlikte çalışmış olan Serdar Kaşıkçılar, İsmail Topyanak, Mustafa Taşpınarlı, Sezgin Sezer ve Fahrettin Yanar eşlik ediyor. Müzikalin müzik direktörlüğünü de Fahrettin Yarkın üstleniyor. Bin bir emekle hazırlanan projenin sahne tasarımını Cem Yılmazer, kostüm tasarımını ise Esra Başıbüyük yapıyor. Proje menajerliği Harun Belenoğulları tarafından yürütülecek.