Güncel Haberler:

Sezon Trendi: NUDES

01.04.2019


Baharla birlikte nudelar gün yüzüne çıktı! Bu sezonun en büyük favorilerinden biri olan nude tonlar bol bol bizlerle olacak. Kıyafetlerden ayakkabılara tonsurtona en güzel zemini hazırlayan bejler, pudralar, beyazlar kısaca nudelar dolaplarınızda yerini almak üzere bekliyor. Hafif sıcak alt tonlu renklerin oldukça geniş bir kartelası var. İçine ekleyeceğiniz küçük bir canlı ton kombinizi birden çok yukarılara taşıyabilir. Bizler de sizler için sezonun en güzel nude parçalarını derledik.


1) Nude Top Bej rengi, krem, kahve ve arada kalan tüm alt tonlarla nude stili besliyor. Bu stilde her tarza ayak uydurmak mümkün. 

2) Altı NudeNudelar tüm parçalarda özellikle eteklerde sıkça karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Kombinlerinizde uçuşan etekler tercih etmeniz baharı içinizde hissetmenizi sağlayacak.

3) Komple NudeNude elbiseler, yok gibi trençkotlar kombinlerinizde şıklığınızla imza atmanıza yarayacak! Elbiseler bu sezon maksi boyda ve uçuş uçuş. 

4) Aksesuarda NudeKombinlerinizi nude aksesuarlarda tamamlarken seçtiğiniz kıyafetleri pişirmemesine özen göstermelisiniz. Ne de olsa her şeyin fazlası zarar diyerek buyurun sizler için seçtiğimiz nude aksesuarlar!