Güncel Haberler:

Trend Dosyası: Boğazlı Kazaklar

01.12.2017Soğuk günler geldi çattı. Son zamanların en soğuk kışlarından birini geçirmeye hazırlandığımız günlerde hepimiz dolaplarımıza kazaklarımızı eklemeye başladık. Boğazlı kazaklar yüksek koruma ve ısıtma gücü ile tarz görünümlerinin etkisiyle gönlümüzde ve podyumlarda her zaman büyük yere sahip. Biz de sizler için kış alışverişinize referans olabilecek birkaç kombin önerisi derledik ve birkaç püf noktası ekledik!

1- Şık ve Çekici


Bedene oturan bir boğazlı kazağı şık bir yüksek bel kumaş pantolon ya da kalem etek ile tercih edebilirsiniz. İnce topuklu botlar ya da stilettolar ile şıklığınıza son noktayı koyabilirsiniz.

2- Spor ve Şık


Bol, rahat yumuşacık bir boğazlı kazağı, skinny jean ile kombinleyerek, spor şık bir kombin yapabilir bu kombin ile ülkenin her yerini gezebilirsiniz. Ayakkabımı seçiminizi şık kesimden yana kullanmanız oldukça feminen ve klas bir görünüm elde etmenizi sağlayacak.

3- Cool ve Spor


Yine bol yumuşak bir kazak seçip boyfriend jean ile kombinleyebilirsiniz. Son iki yıldır hayatımızda büyük yer kaplayan boyfriend jeanler bu sene boğazlı kazaklarla sıkça kombin edilecek. Yine sezonun moda parçalarından bel çantalarını bu kombine eklemeniz mümkün.4- Etekler ve Ceketler


Takım elbiselerle ya da bol kloş eteklerle boğazlı kazak tercih etmek çok klas bir görünüm oluşturuyor. Takımların içine gömlek giymek istemeyen hanımlarımız üst giyim tercihlerini boğazlı kazaktan yana kullanabilirler.

5- Yüksek ve Bol


Yüksek bel pantolonlar ve postallar ile kombinlenen boğazlı kazaklar hem sokak stiline dokunuyor hem de uzun bacak görünümü veriyor. Kotunuz yırtıksa ve postallarınız kendi haline bırakılmışsa gerçek bir sokak ikonu olmanız mümkün!
*Öneriler:

1. Boğazlı kazaklar boynunuzu uzun gösterir.

2. Büyük göğüsler ve geniş omuzlar, boğazlı kazaklarla daha büyük ve geniş görünebilir.

3. Boğazlı kazak ile saçlarınızı mutlaka toplayın! Açık saçlar dağınık bir görünüm verebilir.


Hazırlayan: Damla Kılınç